Brigitta férjével és 4 gyermekükkel élnek egy budapesti családok átmeneti otthonában. Egy Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei kis faluból költöztek fel Budapestre a jobb élet reményében, ám  sajnos beköltözésük után pár hónappal Brigitta párjánál Leventénél daganatos betegséget diagnosztizáltak. Fél éven keresztül járt kemoterápiára és szerencsére meggyógyult, de ez a 6 hónap anyagilag nagyon megviselte a családot. Brigittának kellett egyedül eltartania a családot, ezért sokszor volt, hogy nappal és éjszaka is dolgozott. Jelenleg próbálnak felállni és pótolni a kimaradt takarékoskodásukat az otthonban. Brigitta és Levente is egy étteremben dolgoznak. Brigitta nappal, Levente pedig éjszaka. A család havi bevétele a családi pótlékból és a két szülő munkabéréből tevődik össze, ez körülbelül 250.000 Ft. Milán 11 éves, Melani 9 éves ők iskolába járnak. Miranda 5 éves Maja pedig 4 ők óvodába járnak. Milán és Melani nagyon sokat segítenek a szüleiknek, vigyáznak a kisebb testvéreikre. Pár hónap múlva ki kell költözniük az otthonból, mert lejár a szerződésük. A kinti életük elkezdéséhez szeretnének segítséget kérni, egy hűtőre lenne szükségük.