Csaba egyedül neveli fiát egy picike házban, mióta feleségétől elvált, nehéz körülmények között.  Betegszállítóként dolgozik egy közeli kórházban, ennyi az összes bevétele. Tartásdíjat sem kap, de mint mondja, nem is várja el gyermeke anyjától, mert ő is nagy szegénységben él, megpróbál mindent saját erőből megoldani. Jelenleg nincs hűtője, úgyhogy arra szeretne gyűjteni, illetve tartós élelmiszerre, ha marad még rá.