Csaba nőtlen, gyermektelen fiatalember. Betegségét tavaly nyáron diagnosztizálták, kezelését egyből elkezdték Budapesten az Országos Onkológiai Intézetben. Betegsége miatt nagynénje fogadta magához. A betegségéig Csaba állandóan dolgozott, jelenleg Orvos Szakértői Vizsgálata folyamatban van. Jelenleg állandó jövedelme nincs, munkanélküli ellátását kimerítette. Októbertől napi szinten kellett kezelések miatt feljárnia Budapestre, amit saját autójával oldott meg. Útiköltségeinek fedezésére alkalmi munkákat vállalt, úgy, hogy kezelésekre járt. 
Számára nagy segítség lenne, ha további kezelések és orvosi ellátások eléréséhez benzinköltségének fedezéséhez kaphatna támogatást és segítséget!