Hétgyermekes anyuka vagyok. Van egy mozgásában sérült kislányom is.. Eléggé hátrányos helyzetben élünk, sajnos sokszor az élelemmel is komoly problémánk van, emellett a lakásunkat is életveszélyesnek nyilvánították. A férjem pánikbeteg, sajnos nem tud eljárni dolgozni, nem nagyon javul az állapota. Élelemre szeretnénk gyűjteni.