A család Erdélyből érkezett egy jobb élet reményében Budapestre. Jelenleg egy komfort nélküli lakásban jelenleg 4-en,de most született legkisebb kisfiuk, aki még korai érkezése miatt kórházban van. Pelenkára és egyéb babaholmikra, fekvő babakocsira szeretnének gyűjteni, és egy kis élelmiszerre karácsonyra, ha jut.