Tisztel Adományozók! Azért kerestem meg Önöket mert nagyon szegény és nehéz körülmények között élünk. Gyermekeimmel és unokáiammal élünk együtt, én vagyok gyesen az unokákkal, a férjem cukor- és érrendszeri betegséggel küszködik, de tud közmunkán dolgozni. Ha lenne rá lehekonyhai felszerelésre és élelmiszerre szeretnénk gyűjteni.  Arra kérem Önöket, ha tudnak, legyenek szívesek segíteni.