Egy igen szegény sorsban nevelkedő gyerekeket láthatunk kiket anyukajuk egyedül nevel, mert édesapjuk otthagyta őket. Az egyik gyerek 10 éves, a másik kicsi fiúcska 8 éves. Anyukajuk alkalmi munkából próbálja fenntartani a lakást és a gyerekeket. Az adományból élelmiszert szeretnének mellyel kicsit könnyebbé válna számukra az életük.