Párommal együtt neveljük kislányomat, Dzsenit, nem sokára második kislányunk is megérkezik.
Párom vagyonőrként alig keres többet valamivel, mint a minimálbér, ehhez jön még a GYES és a családi pótlék. Sajnos az albérletünk a fizetés nagy részét, kb. 40.000 forintunk marad egész hónapra, nagyon szűkösen élünk. Tartós élelmiszerre szeretnénk gyűjteni, és a kislányomnak valami apró karácsonyi ajándékra.