Erika vagyok, 19 éves, gimnáziumban végzős! A szüleimnek szeretnék segítséget kérni. Ketten vagyunk testvérek a a húgommal,anyukám közmunkán dolgozik, apukám most lett nyugdíjas. Nagyon nagyon rossz anyagi helyzetben vagyunk,rengeteg tartozása van a szüleimnek, OTP ,villany tartozás. Általában csak este szoktak a szüleim begyújtani, akkor is egy szobában..Most hogy közeledik a karácsony, szeretnék segítséget kérni tartós élelmiszer formájában ,esetleg a húgomnak valami kis ajándék a fa alá.Nagyon sokat nélkülözünk,és kilátástalan minden. Sokszor van, hogy a kollégiumba sem tudok vinni semmit! Kérem amennyiben módjukban áll segítsenek a szüleimnek.