Erika kicsi koruk óta egyedül neveli három gyermekét, Barnabást, Bogit és Balázst.  Négyen élnek mindannyian egy családi házban. Barna és Bogi most érettségiznek, a nagyfiú szakmunkás, ő támogatja még minimálbéres fizetéséből a családot. Az édesanya kórházban dolgozik, de komoly krónikus betegsége miatt sokat kell táppénzre mennie.  Tűzifára szeretnének gyűjteni.