Két gyermekemet neveljük a párommal egy 35 nm-es kis lakásban. Kisebbik gyermekem élettársi kapcsolatban élek.kisebbik gyermekem 6 hónapra született koraszülött, emiatt a mai napig sok egészségügyi problémája van. 65 ezer forintból élünk,  amiből 40.000  marad a rezsi kifizetése után, ebből kell tápszert, gyógyszert, élelmet vennünk, ami nagyon nehéz. Tartós élelmiszerre szeretnénk gyűjteni.