Szeretnék segítséget kérni ha lehet. Párommal közösen neveljük gyermekünket. Én közmunka programban dolgozom, kint a földeken, ha nincs munka éppen az időjárás miatt, fizetésem sincs. A párom alkalmi munkát vállal, ami szintén nagyon bizonytalan, nagyon nehezen élünk meg. Tartós élelmiszerre gyűjtünk.