Szerény anyagi körülmények között élünk egy felújításra szoruló házban. Családommal 20-an élünk a kétszintes házba, sok a kiskorú gyermek. A nyitott garázson keresztül lehet bejutni a házba, ahol az ajtó helye meg van, pokróccal szoktuk letakarni télen. De nagyon szükséges lenne egy ajtó, mert hiába fűtünk, az energia elszáll, a lakás hamar kihűl. A gyerekek rendszeresen megfáznák, sokat hiányoznak a köznevelésű intézményekből. Férjemmel alkalmi munkákat, illetve szezonális munkákat tudunk csak vállalni, ebből nem sok pénz folyik be.  A ház más része is felújításra szorulna. Ezért is kérem Önöket, hogy segítsenek nekem és a családomnak egy bejárati ajtó megvásárlásában és beszerelésében.