4 gyermekemet nevelem egyedül egy albérletben. A vírushelyzet miatt kevesebb a munkám és a saját jövedelmemből nagyon nehéz kifizetni az albérletet és eltartani a gyermekeimet. Tartós élelmiszerre szeretnénk gyűjteni, mert mostanában van olyan, hogy nem tudok ételt adni a gyerekeimnek.