Egyedül neveli gyermekeit  , párja most 4 hónapos kisbabája születése előtt hagyta ott. Senkire nem számíthat, a gyermek apja nem segíti őket, neki nincs családja, árvaként nőtt fel. Minden bevétele a GYES és a családi pótlék. Tüzelőre és pelenkára szeretne gyűjteni. A kép még a baba születése előtt készült.