64 éves vagyok.1989 óta daganatos és egyéb betegségekkel kínlódok. Egyedül élek, 71000ft a nyugdíjam. Mire kifizetem a rezsimet, gyógyszereimet nem marad pénzem tüzelőre.  Egy öreg parasztházban lakom, gázt bevezetni nem tudok. Tudom, hogy nagyon sokan vannak nálam szegényebbek, de sajnos odajutottam, hogy el kell döntenem , hogy éhen haljak, megfagyjak, vagy a betegség öljön meg. Tűzifát szeretnék kérni,ha van rá lehetőség.