Erzsike 83 éves cukorbeteg édesanyját ápolja egyedül, nagyon szerény körülmények között. Maga is több betegséggel küszködik, szintén cukorbeteg, alvási apnoéja van. A cukorgyógyszerek, inzulin, speciális étrend költsége még nehezebbé teszik a mindennapokat, miközben összes bevételük édesanyja nyugdíja és Erzsi ápolásija. Amíg Erzsike hosszabb időre kórházban volt kikapcsolták a vizet, ezt szeretné visszakapcsoltatni, a fennmaradó pénzből pedig tartós élelmiszert kérne.
Erzsike és édesanyja
Víz visszakapcsolás, tartós élelmiszer
Erzsike egyedül ápolja cukorbeteg édesanyját – ő maga is cukorbeteg. A bevételüket édesanyja nyugdíja és az ápolási teszi ki, közben a sok plusz kiadásuk is van : cukorgyógyszer, inzulin, diabetikus ételek. Amíg Erzsike hosszabb időre kórházban volt kikapcsolták a vizet, ezt szeretné visszakapcsoltatni, a fennmaradó pénzből pedig tartós élelmiszert kérne.
9 adományozó
| Anonim | 5000 Ft. |
| Anonim | 5000 Ft. |
| Anonim | 5000 Ft. |
| Anonim | 5000 Ft. |
| Anonim | 5000 Ft. |
| Anonim | 5000 Ft. |
| Anonim | 5000 Ft. |
| Anonim | 2000 Ft. |
| Anonim | 13000 Ft. |
További hőseink
Erzsébet és Sándor
Erzsébet és Sándor nyugdíjas személyek, mindketten egészség-károsodásban szenvednek. Az idős párnak anyagi nehézségei vannak, a rendszeres gyógyszerköltségeik magasak. Leginkább élelmiszerre lenne szükségük.
Klaudia és családja
A szülők öt gyermeket nevelnek. Az édesapa bére a tartozásai miatt kevés. A szülők fogytékkal élő és tartós beteg gyermeket is
nevelnek, ami megterhelő anyagilag számukra. Élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
Szilvia és családja
Szilva három gyermekét neveli egyedül. Legnagyobb lánya és kisebbik lánya tartós betegek. Az ő orvosi kezeléseik és gyógyszereik nagy anyagi terhet rónak a családra, ezért élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
