Rólunk

Albérletben élünk a férjemmel. Nemrég a lányomat otthagyta a férje négy gyerekkel, ezért ők is hozzánk költöztek.  A rehabilitációs járadékomból –  szívbetegség után kapom-  a férjem kevéske nyugdíjából, a családi pótlékból, és a legkisebb unokánk után járó GYES-ből élünk. A férjem súlyos cukorbeteg, ezért  sok gyógyszert kell szednie,  nekem is a szívbetegségem miatt.

Mire gyűjtünk

Csak a lakhatás elveszi a bevételünk nagy részét, ezért gyógyszereinkből is csak létfontosságúakat tudjuk kiváltani, a gyerekek ruházkodására, alapvető kiadásokra is alig jut.  Segítségükkel a gyerekeknek szeretnénk téli ruhákat vásárolni.