Rólunk
Albérletben élünk a férjemmel. Nemrég a lányomat otthagyta a férje négy gyerekkel, ezért ők is hozzánk költöztek. A rehabilitációs járadékomból – szívbetegség után kapom- a férjem kevéske nyugdíjából, a családi pótlékból, és a legkisebb unokánk után járó GYES-ből élünk. A férjem súlyos cukorbeteg, ezért sok gyógyszert kell szednie, nekem is a szívbetegségem miatt.
Mire gyűjtünk
Csak a lakhatás elveszi a bevételünk nagy részét, ezért gyógyszereinkből is csak létfontosságúakat tudjuk kiváltani, a gyerekek ruházkodására, alapvető kiadásokra is alig jut. Segítségükkel a gyerekeknek szeretnénk téli ruhákat vásárolni.
