Rólam
Két éve nevelem egyedül lányomat, Vivit, jelenleg egy átmeneti szállón lakunk. Miután a lányom apja otthagyott minket, nem tudtam fenntartani a lakásunkat, kilakoltattak minket, azóta szállóról szállóra vándorlunk.
Munkahelyet egy ideje nem találok, néha jutok egy kis alkalmi munkához.
Mire gyűjtök
Abból a kevés bevételből, amim van, sajnos jó ideje nincs lehetőségem arra, hogy ételen kívül mást is tudjak vásárolni, még lányomnak sem tudok bérletet vásárolni. Ezért most arra gyűjtenék, hogy Vivinek megvehessem a féléves közlekedési bérletet. Ezen kívül kopott iskolatáskáját szeretném lecserélni, és ajándékként venni neki egy gumikarkötő-készletet, amire régóta vágyik. Ehhez szeretném a segítségüket kérni.
