Férjemmel és 3 gyermekünkkkel élünk egy kis településen. Jelenleg legkisebb gyermekünkkel vagyok itthon és ápolási díjat kapok. Férjem már nyugdíjas. Legnagyobb fiam idén érettségizik, középső gyermekem középiskolás. A kevés bevételünk miatt nem tudunk új kályhát vásárolni, pedig nagy szükség lenne rá, ezért erre szeretnénk gyűjteni.