Rólunk 

Halmozottan fogyatékos autista fiammal és idős apámmal élek nagyon nehéz körülmények között. A városon kívül egy volt TSZ területén bérelünk egy rendkívül szerény házikót. A nagypapa kevéske nyugdíjából, fiam után kapott ápolási segélyből  és a családi pótlékból próbálunk megélni. Általában  már hónap felénél elfogy a pénzünk, utána kölcsönökből vesszük meg a legszükségesebbeket.

Mire gyűjtünk

Az előző tél végére tönkrement a kis fatüzelésű kályhánk, most nincs mivel fűtenünk. Ehelyett szeretnénk egy működő, használt kis kályhára, némi tűzifára gyűjteni.