Férjemmel 5 gyermeket nevelünk egy kis faluban. Gyermekeim közül 19 éves lányom enyhe értelmi fogyatékos, ő tanulásban akadályozottak iskolájában tanul, 9 éves lányom inzulinos cukorbeteg kislány. Párommal közmunka programban dolgozunk, sokszor vacillálunk a csekkek kifizetése és az evés között. Sok minden összejött mostanában ráadásul: betegség, sebészeti műtét Zoli fiunknál, kórházba járás, csőtörés. Viktória nagyon sokszor beteg és a cukrai rosszak, gyorsan fogynak a tesztcsíkok a sok méréstől.