Rólunk

Négy éve nevelem egyedül négy gyermekemet egy önkormányzati bérlakásban. Két kisebb gyermekem általános iskolás, nagyobbik fiam  péknek tanul,  legidősebb lányom szociális asszisztensnek. Sajnos a gyermekek apja semmilyen segítséget nem nyújt nekünk, még a tartásdíjat sem fizeti.   Minden bevételem a közmunkáért kapott fizetésem és a családi pótlék , a lakhatás a pénz nagy részét elviszi.

Mire gyűjtünk

Nemsokára szanálják a házunkat és egy új helyre költözünk. Nagy örülnék, ha a gyerekeknek egy kinyitható kanapét tudnék venni, a mostani borzalmas állapotban van, ha lehet nem vinném már magunkkal.