Egy kis  faluban élünk 14 éves fiammal és 17 éves lányommal. Fiam sajnos több betegséggel küzd: asztmás, tölcsérmellkasa van, amellett autizmussal él, és értelmi fogyatékos, sok gyógyszert kell szednie.  Nagyon nehéz anyagi körülmények között élünk, sokat nélkülözünk. Most a lakásom is árverezik, az összes bevételünk közben  60 ezer forint havonta. Ebből kell a rezsit, télen pluszban a tüzelőt fizetnem, sokszor alig tudom a napi élelmet is előteremteni.