Ildikónak hívnak, közel 1 éve egy Pest megyei Családok Átmeneti Otthonában élünk. Gyermekeim Leó és Rami óvodás korúak. Leó a következő szeptemberben kezdi az iskolát. Nagyon szeretnénk addigra önnállóan megoldani a lakhatásunkat. Ezért férjemmel együtt rengeteget dolgozunk, hogy meg tudjuk valósítani a terveinket. Férjem fő és másodállás mellett építi a könnyűszerkezetes házunkat. Szinte csak aludni jár haza, ezért is hiányzik ő a közös fényképünkről. A házunk már szerkezetkész, de még nem beköltözhető. Laminált padló vásárlásra szeretnénk gyűjteni, hogy minél hamarabb beköltözhessünk és elkezdhessük az önálló életünket.