Betegségek sorozata van a csalàdban. Én 52 éves vagyok 4 infarktusom volt. Anyukàmat a szívével műtötték, vese dialízisre jàr. Apukám làbàt amputálták, most volt neki agyvérzése. A fiam skizofrén beteg pont hétfőn vitték korhàzba öngyilkos akart lenni. A legjobban egy kis élelmiszerre lenne szükség mert azt nehéz megvenni sajnos mivel a családban senki nem tud dolgozni.
Ilona és családja
Élelmiszer
Ilona 52 éves, 4 infarktusa volt. Édesapja lábát amputálták. Fia skizofrén, öngyilkos akart lenni, emiatt jelenleg kórházban van. Élelmiszerre lenne szükségük.
3 adományozó
| B.I. | 20000 Ft. |
| Anonim | 10000 Ft. |
| Anonim | 30000 Ft. |
További hőseink
János
A 64 éves János hosszú ideje egészségkárosodással küzd. Az egyik lábát amputálni
kellett ezért műlábbal él. A mindennapi közlekedésében egy elektromos jármű segít Neki.
A férfi havi jövedelme nagyon alacsony, rokkantsági ellátásban részesül. Nincs olyan személy a rokonságában aki segítséget tudna nyújtani neki. Élelmiszerre lenne szüksége.
Szilvia és családja
Szilva három gyermekét neveli egyedül. Legnagyobb lánya és kisebbik lánya tartós betegek. Az ő orvosi kezeléseik és gyógyszereik nagy anyagi terhet rónak a családra, ezért élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
Erzsébet és Sándor
Erzsébet és Sándor nyugdíjas személyek, mindketten egészség-károsodásban szenvednek. Az idős párnak anyagi nehézségei vannak, a rendszeres gyógyszerköltségeik magasak. Leginkább élelmiszerre lenne szükségük.
