Betegségek sorozata van a csalàdban. Én 52 éves vagyok 4 infarktusom volt. Anyukàmat a szívével műtötték, vese dialízisre jàr. Apukám làbàt amputálták, most volt neki agyvérzése. A fiam skizofrén beteg pont hétfőn vitték korhàzba öngyilkos akart lenni. A legjobban egy kis élelmiszerre lenne szükség mert azt nehéz megvenni sajnos mivel a családban senki nem tud dolgozni.