Ilona 3 gyermekét neveli: Lacikát, Bettinát és Alexandrát. A család elkapta a korona vírust, emiatt karanténba kerültek és a számlákat nem tudták fizetni valamint az albérletük is veszélyben van. Ilona majd csak májusban tud újra munkába állni, addig a bevételük a gyermekek után járó családi pótlék, ami viszont elmegy az élelmiszerre. Elsősorban a bérleti díjra szeretnének gyűjteni és némi élelmiszerre.