Gyermekem középsúlyos értelmi fogyatékosságal,autizmussal, idegrendszeri elmaradottsággal született.Emiatt sajnos én nem tudok munkát vállalni, ápolási díjból élünk, és a férjem 4 órás minimálbéres fizetéséből. nem könnyű. Gyermekem viselkedése nagyon problémás.Túlnyomórészt kezelhetetlen,hiperaktív, és minden tevékenység problémát okoz, az evés, öltözés, altatás, minden. Megpróbálunk mindig szeretettel, nagy türelemmel boldoggá tenni a csodát,akit kaptunk! Nagyon sajnálom Őt,mert ha éppen nem kattan a pici agya egy szeretetbomba,aki hiszem,hogy sosem akar rosszul viselkedni,csak nagyon beteg! Nagyon félek mi lesz vele,ha mi már nem leszünk,de reménykedem, hogy lesznek mindig jó emberek, akik segítik őt!