51 éves egyedülálló ember vagyok, 2016-ban végbéldaganatot diagnosztizáltak nálam, kemo- és sugárterápia mellett meg is műtöttek, azóta stomát kaptam. Mindössze 26 ezer forintból élek, ha kifizetem a számlákat, már alig marad élelmiszerre is. Állapotom miatt dolgozni nem mehetek, krízis helyzetbe kerültem, még egy műtét vár rám.  Most lenne rá lehetőség, hogy a szennyvíz kötelező bekötését olcsón megússzam, és ne terheljék rám: egy alapítvány vállalta, hogy a bekötés egyik felét állná, a másik feléhez kérnék segítséget.