Rólam
Férjemmel és tinédzser lányommal élek egy kis szoba-konyhás lakásban, illetve kiskutyánkkal, aki szinte már családtagnak számít. Én és a férjem is súlyosan asztmásak vagyunk, sokszor oxigén-palackot is kell használnunk. Betegségünk miatt le vagyunk százalékolva, összes jövedelmünk a kevéske rokkantsági nyugdíj és a családi pótlék.
Mire gyűjtök
Lakásunk nagyon vizesedik, ami asztmánk miatt sok szenvedést okoz nekünk. Éjszakánként annyira fulladunk, hogy még télen is nyitott ablaknál kell aludnunk, hogy kapjunk rendesen levegőt. Hosszú évek óta próbálunk segítséget kérni, most végre ígéretet kaptunk, hogy a lakást vízelzáró vakolattal lássák el. Ahhoz, hogy a nedvesedést teljesen megszüntessük, nagy szükségünk lenne még egy szellőző ablakra, erre szeretnénk most gyűjteni.
