A háztartásban négyen élünk, szegényes körülmények között. Nagyon sok mindenre lenne szükségünk, hogy életkörülményeinken javítsunk, de jelenleg egy hűtő az, ami a legfontosabb számunkra. Élelmezésünk, ruházkodásunk megoldott, de a segély és a családipótlék valamint a gyes éppen hogy  fedezi megélhetésünket. Fagyasztónk van, de a mindennapi ételhűtés gondot okoz. Nagy szükségünk lenne egy hűtőszekrényre.