Joli mama egyedül neveli kisunokáját – felnőtt fia lakik még velük. Minden bevétele kevéske nyugdíja, fia hónap óta keres állást, ha minden jól megy, januárban el tud helyezkedni, és akkor egy leheletnyit enyhülnek majd a terheik. Az élelmiszer és a tűzifa megvásárlása is hatalmas gond, sokszor ha azt akarja, hogy ne kelljen fagyoskodni, kénytelen eljárni gallyazni az erdőbe, amiért még meg is büntethetik, ha rendőrökkel találkozik. Tűzifára szeretne gyűjteni.
Joli mama és családja
Tűzifa
Joli mama egyedül neveli kisunokáját – felnőtt fia lakik még velük. Minden bevétele kevéske nyugdíja, fia hónap óta keres állást, ha minden jól megy, januárban el tud helyezkedni, és akkor egy leheletnyit enyhülnek majd a terheik. Az élelmiszer és a tűzifa megvásárlása is hatalmas gond, sokszor ha azt akarja, hogy ne kelljen fagyoskodni, kénytelen eljárni gallyazni az erdőbe, amiért még meg is büntethetik, ha rendőrökkel találkozik. Tűzifára szeretne gyűjteni.
5 adományozó
| Anonim | 10000 Ft. |
| Anonim | 5000 Ft. |
| Anonim | 2000 Ft. |
| Anonim | 1000 Ft. |
| Anonim | 32000 Ft. |
További hőseink
Szilvia és családja
Szilva három gyermekét neveli egyedül. Legnagyobb lánya és kisebbik lánya tartós betegek. Az ő orvosi kezeléseik és gyógyszereik nagy anyagi terhet rónak a családra, ezért élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
Klaudia és családja
A szülők öt gyermeket nevelnek. Az édesapa bére a tartozásai miatt kevés. A szülők fogytékkal élő és tartós beteg gyermeket is
nevelnek, ami megterhelő anyagilag számukra. Élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
Erzsébet és Sándor
Erzsébet és Sándor nyugdíjas személyek, mindketten egészség-károsodásban szenvednek. Az idős párnak anyagi nehézségei vannak, a rendszeres gyógyszerköltségeik magasak. Leginkább élelmiszerre lenne szükségük.
