Józsefnek hívnak, egyedül élek kicsiny lakásomban. 2020 decembere óta mikor is egy stroke következtében bal oldalam lebénult, munkaképtelen lettem. A helyi Önkormányzatnál dolgoztam, valamint alkalmi kőműves munkákból tartottam fenn magam. Mivel dolgozni nem tudok, ellátni magam is csak nehezen, így anyagi gondjaim támadtak. A házam is felújításra szorul, de jelenleg a tüzelőt megoldottam. Gyógyszereim kiváltása után viszont 54095 Ft-os előnyugdíjamból a megélhetésemet nem tudom biztosítani. Mivel nem csak kezemet nem tudom használni, hanem egész bal oldalam lebénult, így gyakran okoz gondot a közlekedés, volt, hogy elestem, beütöttem a fejem.  „Tehetetlenségem” korábbi munkával telt életvitelem után lelkileg nagyon megvisel. Megköszönném, ha tudnának segíteni, hogy a mindennapjaimat könnyebbé tegyék.