Háromgyermekes édesanya vagyok. 11 éve elváltam, azóta egyedül nevelem a gyermekeimet. A nagy fiam orvosi hanyagság miatt sérülten született, 24 éves, egész napos felügyeletet igényel. Vele vagyok itthon ápolásin. Az ikrek 18 évesek. A lányom babát vár, januárban szül, ez is nagy költségeket jelent.  A házunkat átvette az eszközkezelő,mert a hitelt nem tudtam egyedül fizetni. Tűzifára szeretnék gyűjteni, köszönöm szépen hogy elolvasták a kérésemet.