Judit Budapesten él két lányával. A nagyobbik lánya 21 éves, születése óta vak. Kisebbik lánya 13 éves, ő oxigénhiányosan született, nem tud beszélni. Egyedül neveli a lányokat, a második gyermek megszületése után párja elhagyta őket. Az ápolási díjból és a családi pótlékból élnek, ami körülbelül 90.000 Ft. A lakás, amiben laknak a testvéréjé, de mivel ő már Hollandiában él a férjével, Juditéknak adta. Így csak a rezsit kell kifizetnie, ami 40.000 Ft havonta körülbelül. A gáztűzhelyük nem működik ezért nem tud főzni sem sütni a lányoknak. Egy olcsóbb gáztűzhelyre lenne szüksége.