Júlia vagyok, egy 4 éves kislányom van.  Pest megyében lakunk. A kislányomat egyedül nevelem ,az édesapuka már 2- éve nem segít a pici nevelésében, nem is látogatja. Albérletben lakunk, amit mostmár nem tudok fizetni . A munkahelyemet elvesztetem februárba a járvány miatt, leépités miatt elbocsájtottak, azota nem találtam munkát, néha takaritok lakásoknál, de az nem sok. Karácsonyra szeretnék tartós élelmiszerre gyűjteni a picinek hogy legalább legyen mit ennie.