A segítségüket szeretném kérni! Négy gyermekemet egyedülállóként nevelem, elég nehéz anyagi körülmények között, sajnos a testvérem aki a segítségemre volt, télen tüdőembóliában meghalt. A lakást, ahol élünk próbálom anyagi körülményeinkhez képest rendbe hozni. Jelenleg sajnos a víz és a villany is ki van kötve,  ehhez szeretnék segítséget kérni.