Egyedül nevelem két és fél éves kislányomat, Tifanit nagy szegénységben. Tifani apja a kislány születése után elhagyott, azóta nem is láttuk, anyagilag sem segít. Minden bevételem a gyes és a családi pótlék, a testvérem tud még segíteni, de ő is csak közmunkabért kap. Borzasztó nehezek a téli hónapok, tüzelőben kérnem segítségüket.