Családommal nehéz feltételek közt élünk. Nővéremet és engem egyedül nevel édesanyánk, aki mindent megtesz értünk. Nagyon sokat dolgozik, szinte minden szombaton túlórázik, hogy a megélhetőségünk biztosítva legyen. A lakás nem a miénk, béreljük, mely erősen felújításra szorul. Sokszor nincs fűtés, mert a feltételek nem adottak, a berendezés nem megfelelő. Remélem, tudnak támogatni minket abban, hogy mindezeken javítani tudjunk, s az életünk jobb legyen.