Szeretném ha valaki tudna segíteni. Több agyvérzésen estem át, most kapok 54 ezer nyugdíjat, ebből 45 ezer a lakbérem. Tűzelőm egy darab nincs, de jönnek a kemeny hidegek, nem szeretnek megfagyni.  Eleget fagyoskodtam ebbe a téli szezonban, csak egyszer- kétszer volt befütve! Segítsetek!