Jelenleg nehéz anyagi körülmények között élünk a kisebbik hugommal, aki sajnos egészségkárosodott. 24 órás felügyeletére szorul. Amit kap összeget 27 ezer Ft, az én bevételem meg 22800 Ft. Cukorbeteg vagyok és hasi sérvem van. Segítséget szeretnék kérni a számlák kifizetésére és élelmiszerre.