39 éves fiával, Lászlóval élnek családi házukban, melyet az eszközkezelő vásárolt meg, mert bedőlt a svájci frank hitelük. Havonta 11 ezer forintért bérlik a házat, és rezsit fizetnek. László kőműves, jelenleg álláskereső, alkalmi munkából él. Magdika nyugdíjas, nyugdíja 86 ezer forint, melyen 30 ezer forint letiltás van havonta, így nagyon kevés marad a megélhetésre.Rendszeresen gyógyszert is kell szedni a magas vérnyomásra, cukorbetegségre és a szívbetegségre is.  Tűzifára szeretnének gyűjteni.