Mióta a férjem elhagyott édesanyámékkal élünk heten egy házban, én a 3 gyerekem, a szüleim és a húgom. Jelenleg gyesből és családi pótlékból élünk a nagyon rossz állapotú házban, még fürdőszoba sincsen, a szüleim szintén nagyon rossz anyagi helyzetben vannak, a lakhatás biztosításán kívül nincs erejük más segítségre. Tartós élelmiszerre és tisztasági dolgokra szeretnénk gyűjteni.