Súlyos daganatos betegségben szenvedek és egy komfort nélküli házban élek szívességi lakáshasználóként. Jövedelmem sajnos nincs és nem támaszkodhatok senkire, mert egyedül élek. Élelmiszerre lenne szükségem.