“A segítségüket szeretném kérni! Egyedül nevelem a 13 éves kis fiamat már több mint 2 éve, mivel sajnos a családfenntartónk, a férjem elhunyt.
Így nagyon nehéz nekünk napról napra megélni, beteges is vagyok, magas a vérnyomásom, rengeteg gyógyszert kell szednem de sokszor arra sem marad pénzem, azt se tudom hogyan osszam szorozzam. A lányom lakik még velünk férjével és két gyerekkel, ott is csak a vejem tud dolgozni, segédmunkásként. Egy bejárati ajtóra gyűjtenénk, mert a mostani teljesen tönkrement.”