Négy gyermeket nevelünk nagyon nehéz körülmények között, a gyermekek 3, 9, 20 és 29 évesek, a legidősebb lányunk gondnokság alatt van.  A férjem le van bénulva, cukorbeteg, nem tud dolgozni..Sajnos lakbérelmaradás miatt áprilisban ki fognak minket lakoltatni, ez ellen már nem tudunk mit tenni, de addig is nagyon szeretnénk, ha tüzelőben tudnának nekünk segíteni.