Mária a fővárosban neveli egyedül unokáit. Hatan laknak egy szoba, konyhás kis lakásban, elég szűkösen. A nagymama elvesztette a járvány miatt az állását, így jelenleg semmi bevételük sincsen. Tartós élelmiszerre szeretnének gyűjteni, mert sokszor nem tud mit adni enni a mama az unokáknak.