Mária a fővárosban neveli egyedül unokáit. Hatan laknak egy szoba, konyhás kis lakásban, elég szűkösen. A nagymama elvesztette a járvány miatt az állását, így jelenleg semmi bevételük sincsen. Tartós élelmiszerre szeretnének gyűjteni, mert sokszor nem tud mit adni enni a mama az unokáknak.
Mária és családja
Tartós élelmiszer
Mária egyedül neveli az unokáit egy fővárosi szoba, konyhás kis lakásban. Jelenleg semmi bevétele sincs, mert elvesztette a járvány miatt a munkahelyét. Nem tud minden nap ételt adni az unokái számára, ezért tartós élelmiszerre lenne szükségük.
4 adományozó
| Anonim | 2000 Ft. |
| B.Ilona | 40000 Ft. |
| K. Klári | 5000 Ft. |
| Anonim | 13000 Ft. |
További hőseink
Erzsébet és Sándor
Erzsébet és Sándor nyugdíjas személyek, mindketten egészség-károsodásban szenvednek. Az idős párnak anyagi nehézségei vannak, a rendszeres gyógyszerköltségeik magasak. Leginkább élelmiszerre lenne szükségük.
Péter és családja
Péter márciusában szenvedett munkahelyi balesetet Belgiumban. A munkáltató azóta sem tette meg a szükséges intézkedéseket és Péter sem táppénzt, sem más juttatást azóta sem kap. A baleset óta Péter folyamatos fájdalommal él, a karja mozgástartománya erősen beszűkült, több műtét és hosszú, fájdalmas rehabilitáció vár rá. Élelmiszerre és gyógyszerekre lenne szükségük.
Szilvia és családja
Szilva három gyermekét neveli egyedül. Legnagyobb lánya és kisebbik lánya tartós betegek. Az ő orvosi kezeléseik és gyógyszereik nagy anyagi terhet rónak a családra, ezért élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
