“Egyedülálló anyuka vagyok,van egy 3 és fél éves kislányom.Én közmunkán dolgozom,napi 6 órában +a családi pótlék a jövedelmünk! A fizetésem 40 ezer ft ebből még letiltásom is van.Nagyon nehezen élünk,segítségem sajnos nincs.Ezért is kerestem fel önöket….tartós élelmiszerre lenne szükségünk,esetleg a kicsi lányomnak valami karácsonyi ajándékra!”