Rólam

Down-kóros fiammal egy szoba-konyhás bérlakásban élek. Sajnos az egészségi állapotom az utóbbi időben nagyon megromlott, a vesém annyira rossz állapotban van, hogy két naponta dialízisre kell járnom. Betegségemnél fogva esélyem sincs dolgozni, alacsony rokkant-nyugdíjamból és a fiam után kapott ápolási segélyből próbálom magunkat eltartani.

 

Mire gyűjtök

Az előző nagyon öreg tűzhelyem hónapokkal ezelőtt elromlott, azóta egy épphogy működő főzőlapon próbálok főzni, sütni pedig egyáltalán nem tudok. Az lenne a legnagyobb ajándék a számomra, ha az Önök segítségével egy jól működő, egyszerű tűzhelyhez juthatnék.