Rólunk:

Kislányommal és férjemmel élünk egy kis házikóban, szerény körülmények között.  A férjemnek szerencsére van állandó munkája, fröccsöntőként dolgozik egy gyárban. Én csak feketén idénymunkát találok, paprikaszedést, ilyesmit. Sajnos a télen gyakorlatilag semmi nincsen, úgyhogy azt mindig nehéz átvészelni. Valahogy el tudjuk magunkat tartani, de rendkívüli kiadásokra semmi pénzünk nincsen.

Mire gyűjtünk

Egy kisebb tartozás miatt kikötötték tőlünk a villanyt, amely különösen  télen nagyon kellemetlen. A tartozást már visszafizettük – az önök segítségével az áramot szeretnénk visszaköttetni – ez nagy ajándék lenne az ünnepekre.